YÜKLENİYOR...

Hizmetler / Cafe Restaurant Otomasyonu

Cafe Restaurant Otomasyonu

Restaurant Express 

• Restaurant Express Programı restoran, kafeterya , bar, sosyal tesis gibi masa ve adisyon sistemi gereken işletmeler için özel olarak hazırlanmıştır. Masa sipariş sisteminin yanında Self Servis ve Paket Sipariş modelleri ile çalışmaktadır.
• Kaliteli yazılım geliştirme araçları ile hazırladığımız restoran otomasyon sistemimiz hızlı ve sorunsuz çalışmaktadır. Bu sayede en yoğun olduğunuz zamanlarda bile sizi yarı yolda bırakmaz. Mutfak fişlerini eksiksiz iletir, siparişleri eksiksiz tutar.
 
 
Restoran Otomasyon Sistemi
Restoran Otomasyon Sistemi ile girilen siparişler mutfaklara eş zamanlı ve hatasız olarak gönderilir. Bu sayede mutfak personelinin ve garsonların hata yapması sorunu ortadan kalkacaktır. Restoran Otomasyon Programı ile aynı zamanda hesap alma sırasında yapılan hatalar da önlenmektedir. Kazanılan zaman bir yana, olası hatalar ve kaçaklar otomasyon sistemimiz sayesinde tamamıyla ortadan kalkacaktır.
“Gelişim Yazılım olarak “restoran expresshandle” android yazılımını her tür android cihazda geri ödeme garantili olarak son kullanıcıya sunmaktayız.
Restaurant Express Donanımlar
 
 
Dokunmatik Mutfak özelliği ile termal yazıcı kullanmadan, kağıtsız olarak mutfak ve garson arasındaki iletişimi sağlayın. İşi biten siparişlerin ustanın önündeki ekrandan garsonların el terminaline yada dokunmatik terminale gönderebilmesi size ekstra hız ve güvenlik sağlayacaktır.

NEDİR ?
Restaurant Express
Restoran Otomasyon Sistemi ile girilen siparişler mutfaklara eş zamanlı ve hatasız olarak gönderilir. Bu sayede mutfak personelinin ve garsonların hata yapması sorunu ortadan kalkacaktır. Restoran Otomasyon Programı ile aynı zamanda hesap alma sırasında yapılan hataları da önlemektedir. Kazanılan zaman bir yana, olası hatalar ve kaçaklar otomasyon sistemimiz sayesinde tamamıyla ortadan kalkacaktır.
Ödemelerinizi EFT POS özellikli yeni Mobil Yazarkasalar ile kapatmanız durumunda yeni raporlama özelliği ile Nakit ve Kredi Kartı çekimlerini ayrı ayrı görebilirsiniz.
Dokunmatik Mutfak özelliği ile termal yazıcı kullanmadan, kağıtsız olarak mutfak ve garson arasındaki iletişimi sağlayın. İşi biten siparişlerin ustanın önündeki ekrandan garsonların el terminaline yada dokunmatik terminale gönderebilmesi size ekstra hız ve güvenlik sağlayacaktır.
 
Restoran Otomasyon programında tüm evrakların tasarlanabilir olması sayesinde işletmenize özel tasarımlar yapabilir, müşterilerinize iletmek istediğiniz duyuru, bilgi, kampanya ve sloganlarınızı fişlere yazdırabilirsiniz.
Müşteri hesaplarının cari takip modeli ile takip edilmesi borç-alacak durumunun listelenmesi, programın aynı zamanda bir Cari Takip programı gibi kullanılmasını sağlar.
Restoran Otomasyon Programı ile Stok Modülü ve ürün ağacı modülleri sayesinde sayılabilen ya da yarı mamül olarak kullanılan malzemelerin stok durumları anlık olarak takip edilebilmektedir. Fire oranlarının kullanılması halinde gerçeğe yakın stok tutma imkanı sağlanır.
El Terminallerimiz bütçenize göre 7" (inch) tabletlerden , IP54 - IP65 tabanlı endüstriyel el terminallere kadar uzanan geniş bir yelpazeye sahiptir.
Mekanın ve katların durumuna göre yapılan proje çalışmasından sonra ihtiyacınıza ve bütçenize uygun sistemler önerilir. Dokunmatik Ekran ve (veya) El Terminalli sistemin yanında termal yazıcılar, mutfak ve adisyon kesim noktaları düşünülerek projelendirilir.
Nakit, Kredi Kartı gibi ödeme tipleri altında toplanan cirolar ilgili kasa hesaplarına devredilir. Bu sayede işletme defteri tutulmasını sağlar. İşletme içinde yapılan masraflar, avans ödemeleri gibi kalemler kolayca takip edilir. Restaurant Express Programı bu özeliği ile işletmenin tüm borç ve alacak durumunu takip eder.
Ciroların ayrıntılı olarak raporlanması, kasadaki fiili tutar ile karşılaştırılması kaçak veya eksiklerin takip edilmesi sağlanır. Bu sayede günlük cirolar ve masraflar kayıt altına alınır. Aynı zamanda Nakit, Kredi Kartı, Yemek Fişi ve Müşteri Hesapları tek tıklamayla raporlanır.
Android cihazların Java tabanlı olması pil süresi konusunda da ayrıca bir üstünlük getirmektedir. Windows tabanlı el terminallerinin bağlantı sorunundan dolayı oluşan kötü imaj, androidli sistemler sayesinde aşılmış ve sektörde başarılı şekilde bir başlangıç yapmıştır.
Restoran Otomasyon Programı ile gelen telefon çağrısının hangi müşteri tarafından yapıldığı bilgisi ekranda anında çıkar. Eğer istenirse tek bir tuşla paket sipariş alınır.
Restaurant Express Yazılımı, barkod okuma özelliği ile bir market otomasyonu seviyesinde çalışabilir. Barkodlu terazilerle hazırlanan gramajlı ürünlerle beraber ve perakende sektöründe sıkça kullanılan uluslararası standartlarda ki barkodlarla çalışır. Bu sayede barkodu okutur okutmaz, sipariş listesine aktarır.
Restoran Otomasyon Programında tedarikçilerin de aynı müşteriler gibi kendilerine özel tanımlı Cari Kartları vardır. Tedarikçi modülü sayesinde gelen alış faturaları evrak kayıt ekranından girilerek tek tıklamayla stoklara aktarılır. Toplam Alış Belgesi tutarı kadar Tedarikçi alacaklandırılır. Yapılan ödemeler fiş kaydı olarak sisteme girilir. Bu sayede gerçek borç-alacak durumu takip edilmiş olur.
Restaurant Express Yazılımı, yazar kasa entegrasyon modülü ile resmi yazar kasa fişi basma işlemini gerçekleştirir. Bu sayede dokunmatik ekrandan alınan ödeme, maliye onaylı yazar kasanızdan tek tıklamayla çıkar. Yeni EFT Pos özellikli mobil Yazar kasalar ve Sabit yazar kasalarla çalışmaya tam uyumludur.
Gelişim Yazılım olarak "Restaurant Express Handle" android yazılımını her tür android cihazda geri ödeme garantili olarak son kullanıcıya sunmaktayız.
Control Center Merkezi Yönetim Sistemi
Birden fazla şubesi olan işletmeler ya da farklı kategorilerde hizmet veren mekanların yönetimi için hazırlanmış olan Control Center programı, Restaurant Express programı ile entegre çalışmaktadır.
Şube sayısı arttıkça şubelerin takip edilmesi zorlaşır, lojistik maliyeti ve kaçaklar artar. İşte bu sorunların düzeltilebilmesi için merkezibir otomasyon sistemi kurulması gerekmektedir.
Merkezi Kontrol Yazılımı ile çok şubeli işletmelerin yönetimi kolaylıkla yapılabilmektedir.
Control Center ile Hepsi Tek Bir Ekranda
Tek merkezden şube yönetimi
Sınırsız şube ve depo tanımı
Tedarikçi evrak girişi ile anlık stok güncellemesi
Ürün, Maliyet, Fiyat ve Barkod tanımı
Şube bazında stok bakiye ve ekstre raporları
Stok giriş, Sarf Çıkış ve Reçete işlemleri
Depo ve ürün transferleri
Şube ve Genel Ciro takipleri
Şube bazlı açık sipariş listesi (masa, paket sip.)
Kullanıcı raporları